Simple Forum (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Comment
be: Каментар

en: comments
be: каментары
