Simple Forum (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Categories
bg: Категории

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Comment
bg: Коментар

en: Id
bg: Номер

en: comments
bg: коментари

en: Rating
bg: Рейтинг
