Simple Forum (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Categories
cy: Categorïau

en: Custom
cy: Addasu

en: Comment
cy: Sylw

en: Rating
cy: Amcangyfrif
