Simple Forum (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Categories
es: Categorías

en: Custom
es: Personalizado

en: Comment
es: Comentario

en: comments
es: comentarios

en: Rating
es: Votación
