Simple Forum (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Categories
et: Kategooriad

en: Custom
et: Kohandatud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Id
et: ID

en: comments
et: kommentaarid

en: User Id
et: Kasutaja ID

en: Rating
et: Hinnang
