Simple Forum (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Custom
fa: سفارشی

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Id
fa: شناسه

en: comments
fa: دیدگاه‌ها
