Simple Forum (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Categories
fr: Catégories

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Comment
fr: Commentaire

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: comments
fr: commentaires

en: User Id
fr: Id utilisateur

en: Rating
fr: Note

en: Node Id
fr: Id du nœud
