Simple Forum (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Categories
gl: Categorías

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: comments
gl: comentarios

en: Rating
gl: Valoración
