Simple Forum (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Categories
he: קטגוריות

en: Custom
he: מותאם

en: Comment
he: תגובה

en: comments
he: תגובות

en: Rating
he: דירוג
