Simple Forum (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Categories
hi: वर्ग

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: comments
hi: टिप्पणियाँ
