Simple Forum (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Categories
hr: Kategorije

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Comment
hr: Komentar

en: comments
hr: komentari
