Simple Forum (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Rating
kn: ರೇಟಿಂಗ್
