Simple Forum (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Comment
lv: Komentārs

en: comments
lv: komentāri

en: Rating
lv: Reitings
