Simple Forum (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Categories
pl: Kategorie

en: Custom
pl: Własne

en: Comment
pl: Komentarz

en: comments
pl: komentarzy

en: Rating
pl: Ocena
