Simple Forum (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Categories
ru: Категории

en: Custom
ru: Собственная

en: Comment
ru: Комментарий

en: comments
ru: комментарии

en: User Id
ru: ID Пользователя

en: Rating
ru: Рейтинг
