Simple Forum (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Categories
sl: Kategorije

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Comment
sl: Komentar

en: comments
sl: komentarjev
