Simple Forum (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Categories
sv: Kategorier

en: Custom
sv: Anpassad

en: Comment
sv: Kommentar

en: comments
sv: kommentarer

en: Rating
sv: Betyg
