Simple Forum (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Custom
tr: Özel

en: Comment
tr: Yorum

en: comments
tr: yorumlar

en: Rating
tr: Derecelendirme
