Simple Global Filter (2.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Filters
eo: Filtroj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
