Simple Global Filter (2.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
