Simple Global Filter (2.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: All
mr: सर्व

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
