Simple Global Filter (2.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း
