Simple Global Filter (2.0.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: All
fa: همه

en: Vocabulary
fa: لغتنامه

en: Filters
fa: صافیها

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Global
fa: سراسری

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: About
fa: درباره
