Simple Global Filter (2.0.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: All
th: ทั้งหมด

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ
