Simple Global Filter (2.1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: All
bn: সমস্ত

en: Session
bn: সেশন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
