Simple Global Filter (2.1.1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Label
el: Ετικέτα

en: All
el: Όλες

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Is equal to
el: Είναι ίση/ο με

en: Is not equal to
el: Δεν είναι ίσο/η με

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Session
el: Σύνοδος

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Global
el: Καθολικό

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί
