Simple Global Filter (2.1.2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Label
lt: Etiketė

en: All
lt: Visi

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Filters
lt: Filtrai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Session
lt: Sesija

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Global
lt: Globalus

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
