Simple Global Filter (2.1.4) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: All
eu: Guztiak

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Is equal to
eu: Honen berdina

en: Is not equal to
eu: Honen ezberdina

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Session
eu: Sesioa

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Global
eu: Globala

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: exposed
eu: agerian jarri
