Simple Global Filter (2.0.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Label
lv: Etiķete

en: All
lv: Visi

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Filters
lv: Filtri

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Global
lv: Globāls

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: exposed
lv: eksponēts
