Simple Global Filter (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Label
bs: Oznaka

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Filters
bs: Filteri

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Global
bs: Globalni

en: exposed
bs: izložen
