Simple Global Filter (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
