Simple Global Filter (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Label
et: Nimetus

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Filters
et: Filtrid

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Global
et: Globaalne

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: grouped
et: grupeeritud
