Simple Global Filter (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Label
he: תווית

en: Vocabulary
he: מילון

en: Filters
he: מסננים

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Global
he: כללי

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: exposed
he: חשוף
