Simple Global Filter (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Label
hr: Oznaka

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Filters
hr: Prečistači

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Global
hr: Opće

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
