Simple Global Filter (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Label
ka: სათაური

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Global
ka: გლობალური
