Simple Global Filter (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Label
pl: Etykieta

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Filters
pl: Filtry

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Global
pl: Globalne

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: exposed
pl: udostępniony

en: grouped
pl: pogrupowane
