Simple Global Filter (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Label
pt: Rótulo

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Filters
pt: Filtros

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Default value
pt: Valor padrão

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: exposed
pt: exposto

en: grouped
pt: agrupado

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
