Simple Global Filter (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Global
ta: உலகளாவிய

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
