Simple Global Filter (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Filters
ar: المرشحات

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Global
ar: عالمي

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول
