Simple Global Filter (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Filters
oc: Filtres

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: exposed
oc: expausat
