Simple Global Filter (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Label
es: Etiqueta

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Filters
es: Filtros

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: exposed
es: expuesto

en: grouped
es: agrupados

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
