Simple Global Filter (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Label
ro: Etichetă

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Filters
ro: Filtre

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: exposed
ro: expus

en: grouped
ro: grupate
