Simple Global Filter (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Global
vi: Chung

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: exposed
vi: đã trình bày
