Simple Global Filter (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Filters
be: Фільтры

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
