Simple Global Filter (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Filters
fa: فیلترها

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Global
fa: سراسری

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره
