Simple Global Filter (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Filters
fr: Filtres

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: exposed
fr: exposé

en: grouped
fr: groupés

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
