Simple Global Filter (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Label
te: లేబుల్

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి
