Simple Glossary (8.x-1.11) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Help
fr: Aide

en: Background Image
fr: Image d'arrière-plan

en: Term
fr: Terme

en: Definition
fr: Définition

en: Keyword
fr: Mot-clé

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations
