Simple Glossary (8.x-1.12) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Help
he: עזרה

en: Term
he: סיווג

en: Configuration
he: הגדרות

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Definition
he: הגדרה

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
