Simple Glossary (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Help
gl: Axuda

en: Term
gl: Termo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Definition
gl: Definición

en: Keyword
gl: Chave

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
